Śniadanie z widokiem na ogród

Posiadanie własnego ogrodu jest wielkim szczęściem i przywilejem. Dysponowanie kawałkiem własnej przestrzeni na świeżym powietrzu stwarza najlepszą okazję do codziennego celebrowania lata i cieszenia się każdym promieniem słońca. Kiedy pogoda dopisuje, szkoda z niej nie skorzystać! Podpowiadamy, jak zaadaptować ogród i taras, aby stały się zewnętrzną jadalnią z prawdziwego zdarzenia.

Zamiast kawy w biegu

Szybka toaleta, pospieszny wybór ubrania, łyk kawy w biegu i szybkie wyjście z domu do pracy – poranki większości z nas wyglądają bardzo podobnie. A przecież to właśnie codzienne, poranne rytuały nastrajają nas na cały dzień, dodają pozytywnej energii, chęci do działania i siły na sprostanie wyzwaniom nadchodzącego dnia. Budzik nastawiony zaledwie pół godziny wcześniej może sprawić, że dzień rozpocznie się zupełnie inaczej! Ogród i taras mogą stać się zewnętrzną jadalnią, która funkcjonalnością będzie dorównywać części jadalnianej w domu, a estetyką znacznie przewyższać domową aranżację.

Solidne meble

Producenci nowoczesnego wyposażenia ogrodów proponują meble ogrodowe, które wprowadzą nową jakość do przestrzeni. Modele z technorattanu są w stu procentach odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak skrajne temperatury, promieniowanie UV i wilgoć. Do stworzenia miejsca, gdzie ugościsz całą rodzinę podczas śniadania na świeżym powietrzu, najlepiej sprawdzą się duże stoły z okrągłym blatem i zestaw krzeseł. Wybierając stół i krzesła na taras  pozbawiasz się kłopotu związanego z impregnacją i uciążliwym czyszczeniem powierzchni mebli – plamę z lepkiego soku albo inne zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką, a nie zostanie po nich nawet ślad. Meble z technorattanu będą praktycznym uzupełnieniem ogrodu i tarasu oraz atrakcyjnym wizualnie dekorem, który ciekawie urozmaici nowoczesną, stylową przestrzeń.

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ zobacz Industrialny dębowy stół do salonu