Meble ogrodowe na lata – to możliwe?

Meble ogrodowe to element niezbędny, aby stworzyć estetyczną i użyteczną przestrzeń w ogrodzie. Mimo dbałości, zabezpieczeń i pielęgnacji, wiele modeli, szczególnie tych drewnianych i plastikowych, z czasem traci swój urok – powierzchnia pęka, w szczeliny dostają się zanieczyszczenia, kolor się ściera, a błyszcząca powłoka staje się matowa. Czy meble ogrodowe mogą zachować swój urok znacznie dłużej, niż na dwa sezony? Sprawdź, jakie meble wybrać, aby zachwycały nieskazitelnym wyglądem przez lata!

Solidny materiał

Wyposażenie ogrodów nieustannie narażone jest na działanie czynników pogodowych. Producenci nowoczesnego wyposażenia outdoorowego proponują rozwiązanie, które redukuje praktycznie do zera ryzyko uszkodzenia mebli poprzez działanie wilgoci, promieniowania UV czy skrajnych temperatur. Poprzez zastosowanie nowoczesnych metod produkcji i innowacyjnych materiałów stworzono meble, które za nic mają sobie niedogodności pogody. Od jakiegoś czasu w ogrodach absolutnym hitem wśród mebli ogrodowych jest wyposażenie z odpornego i solidnego technorattanu. Syntetyczny rattan swoim wyglądem przypomina naturalną rattanową plecionkę, jednak jego struktura jest bardziej zwarta i nieprzepuszczalna.

Gdzie kupować

Moda na technorattan spowodowała, że w większości hipermarketów aż roi się od stołów i krzeseł z syntetycznej plecionki. Mimo niskiej ceny i zapewnień sprzedawców o wysokim standardzie produktów, jakość tanich mebli często pozostawia wiele do życzenia. Meble ogrodowe to inwestycja na lata, dlatego warto wybierać modele renomowanych sprzedawców. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz szeroki wachlarz mebli ogrodowych i dodatków z technorattanu. Meble ogrodowe Gardenspace to produkty najlepszych producentów na rynku, co daje Ci gwarancję najwyższej jakości.

 

 

https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ zobacz https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/