Depilacja laserowa – najważniejsze informacje

Depilacja laserowa to metoda depilacji, która staje się coraz bardziej popularna na przestrzeni lat. W dzisiejszych czasach depilacja laserowa stała się tak popularna, że wykonują ją zarówno mężczyźni jak i kobiety na całym świecie. Jest ona po prostu wygodna i bardzo skuteczna – po serii zabiegów można zapomnieć o potrzebie regularnego golenia się z danej powierzchni na ciele. Na czym depilacja laserowa dokładnie polega?

 

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

 

Depilacja laserowa swoje działanie opiera o zniszczenie struktury, która zapewnia ciągły wzrost włosa. Jest nią cebulka włosowa. Laser ustawia się na odpowiednią moc i długość wiązki światła dostosowaną do danej karnacji. Osoby o ciemnej karnacji posiadające ciemniejsze włosy będą tutaj bardziej uprzywilejowane – bowiem łatwiej jest wyłapać cebulki włosowe ze względu na kontrast. Osoby z jaśniejsza karnacją i jaśniejszymi włosami mogą mieć niestety większe problemy z skutecznością zabiegu, jednak zawsze warto próbować!

 

Sprawdź: Depilacja.pl

 

 

Wiązka światłą nakierowana jest na skórę, a odbierana przez jej barwnik – melaninę. W procesie termo genezy następuje przekształcenie energii świetlnej w cieplną i nagrzanie melaniny. Niszczy ona cebulkę włosa od podstawy i gwarantuje, że więcej nie zostanie odtworzony. Dzięki temu skóra stanie się idealnie gładka i nie trzeba będzie poddawać jej działaniu żadnych innych metod depilacyjnych w przyszłości. Oznacza to koniec z regularnym kupowaniem żyletek czy pianek i męczenia się z codziennym goleniem w najtrudniej dostępnych strefach na ciele.

 

 

Depilacja laserowa – gdzie odbyć serię zabiegów?

 

Depilacja laserowa to proces, który używa najnowszych technologii. Aby proces depilacji był najskuteczniejszy warto jest wybrać najnowocześniejsze lasery. Gwarantują one, że depilacja nie będzie tak bolesna poprzez swoje unikatowe właściwości. Są nimi choćby jednoczesne chłodzenie i ochrona przed podrażnieniami. Dlatego warto wybierać sieci salonów charakteryzujących się nieposzlakowaną opinią i najlepszym sprzętem.

 

live url https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ zobacz