Nowoczesne meble kuchenne

Kuchnia na miarę współczesnej singielki, która nie lubi poświęcać zbyt wiele czasu na gotowanie i sprzątanie, ale chce podawać wymyślne dania podczas przyjęć dla przyjaciół. Albo dla rodziny, która musi odżywiać się zdrowo, czemu najlepiej służą domowe posiłki. W obu przypadkach potrzebna będzie nowoczesna kuchnia, wyposażona w systemy ułatwiające przechowywanie rzeczy, w blaty pozwalające na swobodne gotowanie.

Kuchnia dla każdego

Sprawdzi się ona nawet w mieszkaniu małżeństwa po siedemdziesiątce, które doceni wygodę nowoczesnych rozwiązań kuchennych. Przecież meble takie nie muszą wcale wyglądać awangardowo. Nowoczesna kuchnia może być też romantyczna, rustykalna, retro. Nowoczesne meble kuchenne mają bardzo różnorodną stylistykę. Niekoniecznie musimy decydować się na surowy minimalizm i oszczędność dekoracji. Nowoczesne wnętrze może być bardzo przytulne. W salonie czy w sypialni udowadniają to meble Helvetia.

Kuchnia dla romantyka

Kolekcja Campari Wysoki Połysk – to propozycja kuchenna od Laymana. Kolorystyczna doskonałość, która sprawi, że najzwyklejsza przestrzeń nabierze całkiem nowego blasku.

Kuchnia Campari jest nie tylko zjawiskowa pod względem swojej prezentacji, ale też bardzo solidnie wykonana, ze świetnych materiałów. Krawędzie frontów oklejone są obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Korpusy zrobiono z wysokiej jakości płyty laminowanej, a  fronty z płyty laminowanej o grubości 18 mm.

Kuchnia dla minimalisty

Jeśli nowoczesność pojmujemy jako minimalizm kolorystyczny i formalny, to ciekawą propozycją, będzie zestaw MDF Trini Lakier Połysk/Mat także od Laymana. Kuchnia intrygująca swoją prostotą. Zaskakująca mimo redukcji elementów ozdobnych i uproszczenia wizualnego. To ono właśnie zbliża ją do artystycznych realizacji na miarę sztuki XXI wieku.

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ zobacz zobacz