Dekor szklany – sposób na twoją wymarzoną kuchnię

Coraz większą popularnością podczas urządzania mieszkania cieszą się szklane panele. Są to uniwersalne panele, które można stosować na wiele sposobów. Duże możliwości modyfikacji ich wyglądu i uniwersalność zastosowania sprawiają, że coraz więcej ludzi decyduje się na zamontowanie dekoru szklanego w swoim mieszkaniu. Świetnie wkomponują się niezależnie od stylu mieszkania. Równie dobrze pasują do kawalerki w stylu modern jak i tradycyjnego mieszkania w stylu vintage.

Panele szklane w Twojej kuchni

Warto zamontować dekor szklany w swojej kuchni ze względu na kilka czynników. Przede wszystkim będziemy mieli możliwość dokładnego dopasowania takich paneli dokładnie tam, gdzie ich potrzebujemy. Odpowiednio przycięte i dopasowane idealnie pasują na ścianę, ale mogą pełnić też rolę szyby w twoich szafkach kuchennych. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, aby użyć paneli szklanych w całej kuchni – równie dobrze sprawdzają się przy pokrywaniu dużych powierzchni. Z racji, że są w pełni wykonane ze szkła niestraszna im wszędobylska w kuchni wilgotność, a specjalne procesy hartowania sprawiają, że są bardzo twarde i odporne na stłuczenie bądź zarysowania. Specjalna folia, którą laminuje  się powierzchnię panela, zapewnia trwałość motywu i wydłuża żywotność produktu. Po upływie czasu kolory będą tak samo ostre i wyraźne jak na samym początku.

Niepowtarzalna kuchnia dzięki panelom szklanym

Jeżeli chcemy, aby nasza Kuchnia wyróżniała się na tle innych i miała jedyny i niepowtarzalny charakter, istnieje możliwość wybrania motywu panelu samemu. Specjalne drukarki cyfrowe są w stanie przenieść każdą grafikę bezpośrednio na powierzchnię dekoru. Daje to nieograniczone możliwości tworzenia wzorów w naszej kuchni. Możemy wykazać się kreatywnością i stworzyć kuchnię w wiosennym stylu w ciepłych barwach, dodając panele z kompozycją kwiatów i owoców. Motyw Nowego Jorku na ścianie, i stonowane minimalistyczne wnętrze w biało czarnych barwach? Nic prostszego. Montaż jest wygodny, co pozwala skupić się na tworzeniu własnej wizji swojej wymarzonej kuchni. Nie ogranicza nas nic poza naszą wyobraźnią. Jeśli zainteresował Cię taki sposób urządzania kuchni warto zapoznać się z ofertą na stronie https://axitech.pl/panele-szklane/do-kuchni.

 

zobacz live url Stolik pomocniczy na laptopa loft