Rytmiczne blaski Labry

Wysokie wymagania współczesnego klienta zobowiązują firmy z branży oświetleniowej do stałego konkurowania w dziedzinie design oraz technicznej jakości produktów. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu. Atrakcyjna oprawa oświetleniowa emanująca oślepiającym światłem o brzydkim kolorze skutecznie zepsuje wysiłki nawet najlepszego projektanta wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Labra zdecydowała się na użycie w swoich produktach innowacyjnej technologii Edge LED, dzięki której jej oprawy oświetleniowe cechuje doskonała, jasna optyka, długa trwałość żarówki oraz estetyczny wygląd.

Sztuka w praktyce

Dostarczane przez firmę Labra oświetlenie stanowi mariaż technologii ze sztuką użytkową. Przykładem niech będą lampy Fossil zaprojektowane dla Labry przez Wojciecha Stanczykiewicza.

Kinkiety Fossil wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium. Do świetlenia zastosowano w nich żarówki LED Linear, o temperaturze barwowej 3000K i strumieniu świetlnym 400lm. Lampa ma kształt podłużny, prostokątny, z rozwierającymi się , długimi aluminiowymi liśćmi ukazującymi wypełnione światłem wnętrze. Kolor wnętrza w zależności od wyboru, może być złoty, miedziany lub srebrny.

Kinkiet Fossil mocuje się do ściany jednym bokiem i przypomina wyglądem nowoczesne dzieło sztuki, które oddziałuje na wrażliwość widza zarówno formą, jak i rozłożeniem światła i cienia. Kinkiet jest doskonałym kandydatem do zastosowania jako oświetlenie dekoracyjne, ozdobne samo w sobie, stanowiące przykuwający uwagę element w pomieszczeniu.

Uwaga zwrócona na detal

„Skala jest zawsze wyborem. Rytm jest kluczem. Szczegół jest najważniejszy.”-pisze w katalogu producenta Stanczykiewicz i rzeczywiście, światła i cienie z lamp Fossil tworzą na ścianie rytmiczne, powtarzalne refleksy, na które patrzy się z przyjemnością, a w wykonaniu lampy i przygotowaniu jej do funkcji użytkowej zadbano o najmniejszy detal.

Podobnie jak w innych produktach firmy Labra oświetlenie potraktowane zostało nie tylko jako dodatek, ale stanowi wartość estetyczną samo w sobie. Wykształcony w SHKS w Oslo Stanczykiewicz stworzył wraz z firmą Labra projekt, który bez wątpienia można uznać za kultowy i ponadczasowy.

Kinkiet Fossil to nie jedyny wyrób polskiej Labry, który przykuwa uwagę. Przeglądając stronę producenta znajdziemy szereg realizacji przedstawiających różne rodzaje przestrzeni użytkowych, w których zastosowano labra oświetlenie. Od hiper nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, aż po bogato zdobione freskami wnętrza eklektyczne- wszędzie wyroby Labry prezentują się równie dobrze.

Oferta oświetleń Labry jest na tyle wszechstronna, że po ich produkty można sięgnąć zarówno wyposażając obiekty użytku publicznego, jak teatry, hotele czy sanatoria, jak i biurowce czy też przestrzenie mieszkalne. W zależności od reszty aranżacji wnętrza lampy Labry nabierają nowego wyrazu, czasem dramatycznego, czasem stają się dyskretnym, elitarnym tłem dla innych elementów wystroju. Towarzyszą dziełom sztuki, szafom i lustrom, a czasami same stają się kluczowym elementem projektu, przyciągającym uwagę i zachęcającym do chwili refleksji.

https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ Komplet stolików kawowych https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/