Dla miłośników sztuki współczesnej i nie tylko

Rozpoczynasz swoją przygodę ze sztuką? A może chcesz udoskonalać swój warsztat? Masz ciekawe pomysły, ale nie wiesz, jakich użyć narzędzi? Pochłania cię studiowanie dzieł malarskich? Nie jest ci obca historia sztuki i sposób kształtowania obrazu? Pragniesz pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności? A może dopiero zaczynasz i chcesz nauczyć się malarstwa od podstaw, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Mamy interesującą propozycję.

Nowoczesna lekcja malowania

Wcale nie musisz szukać mistrza, który w swojej pracowni zapozna cię z tematami i metodami malarstwa. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, tylko w zaciszu swojego mieszkania, używając swojej wyobraźni plastycznej, zdecydować się na kurs online.

Kursy Digital Painting

Dla wszystkich miłośników malarstwa i początkujących artystów oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoją technikę i pogłębić wiedzę, ciekawą propozycją będę kursy Digital Painting. W atrakcyjny sposób zostaną nam przekazane wiadomości z zakresu tworzenia dzieła plastycznego oraz historii malarstwa. CG Wisdom proponuje trzy kursy Digital Painting:

  • Podstawy,
  • Projektowanie postaci,
  • Environment Design.

Czego możemy się nauczyć?

Kursy Digital Paintingu pomogą nam opanować nie tylko wiadomości z zakresu historii malarstwa, sposobów tworzenia dzieła plastycznego, technik, wykorzystywanych materiałów. Nauczą nas tworzenia sztuki w wydaniu cyfrowym. Umożliwią nam wejście do świata sztuki współczesnej w jej nowoczesnym wymiarze.

Nauczymy się m.in.: podstaw Photoshopa, ustawienia tabletu graficznego, konfiguracji programu, instalacji i tworzenia własnych pędzli, mieszania kolorów i tworzenia palety kolorów ze zdjęć, teksturowania za pomocą zdjęć, pracy nad detalami (renderowania).

Wirtualny mistrz

Naszym wirtualnym mistrzem będzie grafik koncepcyjny oraz ilustrator, który profesjonalnie przeprowadzi nas przez wszystkie etapy powstawania pracy plastycznej. Okaże się, że realizacja naszych wizji plastycznych jest prosta. Wymaga opanowania pewnych umiejętności, co z Kursem Digital Painting proponowanym przez CG Wisdom, okaże się łatwiejsze, niż się spodziewaliśmy. Nieskończona wyobraźnia i nowoczesny warsztat pracy. W ten sposób powstają wielkie dzieła.

zobacz więcej zobacz Wysoki stolik do kuchni